Vitajte na krajinazvieratkovo

Stránka www.krajinazvieratkovo.sk vznikla s cieľom umožniť chovateľom, milovníkom zvierat a prírody ako i náhodným návštevníkom rozprávať sa o zvieratkách, pomáhať si navzájom, vymieňať si predmety súvisiace so svetom zvieratiek a ich každodenným životom a poskytnúť priestor na zdieľanie informácií o čomkoľvek, čo svet zvieratiek žijúcich s nami ľuďmi prináša. Sme rady, že ste navštívili našu stránku a veríme, že nám inzerciou, námetmi, zaujímavou diskusiou pomôžete rozvíjať stránku a spoločne upozorníme na všetko živé okolo nás.

Pridať inzerát

Bazár

Vyrábate niečo pre zvieratká, alebo máte niečo navyše čo by mohlo poslúžiť inému chovateľovi, inzerujte v sekcii "bazár".

Inzercia

Hľadáte službu, ktorá by Vám pomohla, alebo práve naopak viete poskytnúť služby týkajúce sa zvieratiek, ktoré pomôžu iným? Ste správne v sekcii "inzercia"! Navyše v tejto sekcii môžete nájsť partnera/partnerku svojmu zvieratku, požiadať o pomoc resp. ponúknuť pomoc zvieratkám a ich majiteľom.

Fórum

Máte tému, ktorá by zaujímala aj iných chovateľov, sekcia "diskusia" je správna voľba!

Podujatia

Ukážky, súťaže, prednášky a ďalšie aktivity či už pre zvieratá, chovateľov alebo chcete priblížiť zvieraciu ríšu deťom. Sekcia "podujatia" je tu pre Vás.


Pridať inzerát

Reklamný banner